Willkommen :)


 

Odwiedź nas na:

Facebook: @sezamekkarpacz

Instagram: @sezamekkarpacz

 

# Kontakt z nami: 753070211, kom. 604461109; sezamek.karpacz@gmail.com

# Ceny od 50 zł do 100/os/noc, w zależności od terminu, liczby osób i długości pobytu

# możliwość płatności bonem turystycznym!

# Bezpłatne Wi-Fi - światłowód!

# Wynajmujemy nawet na 1 noc (nie dotyczy ferii zimowych, wakacji, świąt i długich weekendów)

# Honorujemy Kartę Dużej Rodziny - 10 % zniżki

# Możliwość wykupienia wyżywienia (posiłki serwowane w odległości ok. 180 m)

"Sezamek" przedstawia się

Pomiędzy surową ale piękną przyrodą stoi pod czujnym okiem Ducha Gór przytulny i odpowiednio funkcjonalny dom "Sezamek"...

Nie znajdziecie tutaj luksusów, łazienek we włoskiej ceramice, ale warunki przyzwoite i ceny także a gospodyni miła - prawdę o mieście i knajpach Wam powie... :)

Wygodnie pomieszka u nas aż 18 osób! Duże rodziny i grupy przyjaciół zachęcamy do wynajęcia całego domu. W "Sezamku" znajdziecie miejsce do samodzielnego przygotowania "małego co nieco", dużą werandę gdzie bezpiecznie schowacie zimą narty i sanki, latem rowery, a przez cały rok wózki Waszych pociech.  Na obszernym podwórku pomieści się nawet 6 samochodów. A kiedy słonko przygrzeje nieco mocniej poszukajcie w ogrodzie malin, poziomek, porzeczek, czosnku niedźwiedziego i innych pyszności!

Latem pochodźcie po przepięknych Karkonoszach, a zimą "posylwestrujcie", "ponartujcie", odpocznijcie w letargu na przestronnym tarasie, pośpiewajcie przy grillu lub... zróbcie to co podsunie Wam fantazja!  :) ...No i fajna sprawa: zimą sarny i jelenie podchodzą pod dom nocami (!) - poczyhajcie sobie z aparatem! :)

Nieopodal górskie szlaki, niedaleko słynne "Western City", zimą narciarskie stoki są blisko, a przede wszystkim Śnieżka - fenomenalna przez okrągły rok góruje nad całym Karpaczem i woła, woła Was do siebie ten symbol Karkonoszy...

Na życzenie przygotowujemy pyszne, domowe jedzenie. Śniadania w cenie 30 zł oraz obiadokolacja w cenie 45 zł. Możliwość indywidualnego ustalenia godzin posiłków oraz wymogów dietetycznych. Posiłki serwowane są w naszym drugim domu "3 Sosny" oddalonym o ok. 180 m.

Zapraszamy!

Naszym Gościom polecamy usługi przewodnika górskiego oraz instruktora narciarstwa i nordic walking: www.przewodniksudecki.pl

Ważne:

Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 16:00 i kończy o godzinie 12:00. Przy wcześniejszym udostępnieniu pokoi pobieramy dodatkową opłatę w wys. 50% ceny/noc.

Odwiedź nas na:

www.sezamek.wkarpaczu.pl

Facebook: @sezamekkarpacz

Instagram: @sezamekkarpacz

 

Artykuły o regionie


Wypoczynek w atrakcyjnym Karpaczu

Miłośnicy gór, malowniczych miejsc, różnorodnej fauny i flory, pragnący skosztować wypoczynku w miejscu jedynym w swoim rodzaju, powinni koniecznie rozważyć wypoczynek w  karkonosze . Są one najwyższą grupą górską w Sudetach o wyjątkowo ciekawych formach geologicznych, które tworzą naturalną granicę pomiędzy Polską a Czechami. Mnogość szlaków turystycznych zadowoli z pewnością nawet najbardziej wybrednego poszukiwacza nowych przygód i wyzwań.

U stóp najwyższego szczytu Sudetów, Śnieżki, położone jest urokliwe miasto, które powinno być obowiązkowym przystankiem dla każdego turysty.  karpacz , bo o nim mowa, zaprasza swoja bogatą ofertą turystyczną osoby w każdym wieku i nastawione na wypoczynek w różnej formie.

< więcej

Sie finden bei uns


  • Sehenswürdigkeiten

  • Animal

  • TV

  • Wifi

Standort